Kültür-Sanat

The Last of Us dizisinden ilk tanıtım yayınlandı!

Oyunseverlerin merakla beklediği The Last of Us dizisinin ilk tanıtım videosu bugün paylaşıldı. Video, dizide neler göreceğimizi tam olarak göstermese de heyecan yaratmayı başardı.

Oyun dünyasına adını kazıyan yapımlardan birisi olan The Last of Us, uzun süredir uyarlama dizisiyle ekranlarda da bekleniyordu. Dizinin halen net bir çıkış tarihi olmasa da yakın zamanda dizinin yayınlanacağı HBO Max’ten önemli bir açıklama gelmişti. Platformun içerik sorumlusu, dizinin 2023 yılında çıkacağını açıklamıştı.

The Last of Us için önümüzde bilinmeyen uzunlukta bir bekleme süresi varken, bugün diziye olan beklentiyi arşa çıkaracak bir hareket geldi. HBO Max, yakında platformda yayınlanacak yeni orijinal dizilerinden ve yeni sezonlardan ufak kesitlere yer verdiği bir video yayımladı. Bu videonun sonunda ise The Last of Us yer aldı.

The Last of Us dizisi ilk tanıtım videosu 01.45’te!

The Last of Us’tan gelen ilk tanıtım videosu, ne yazık ki oldukça kısaydı. Yaklaşık 20 saniyelik ilk videoda ana karakterlerimiz Joel (Pedro Pascal), Ellie (Bella Ramsey) ve Bill’i (Nick Offerman) görüyorduk. Bununla birlikte çok küçük bir aksiyon sahnesi görüyor ve Joel’ın Ellie’yi arkada bırakmayacağını söylediği bir diyolog duyuyorduk.
    
The Last of Us dizisi, oyunun da yaratıcısı olan Naughty Dog geliştirici şirketinin başkanı Neil Druckmann tarafından Craig Mazin ile yazıldı ve üretildi. Craig Mazin, daha önce HBO’nun fazlasıyla beğeni toplayan dizisi Chernobyl’in yazarlığını ve yapımcılığını üstlenmişti.

Reyting nasıl ölçülür? Reyting cihazı nasıl çalışır? Türkiye’de kaç kişide reyting cihazı var?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 × 2 =

%d blogcu bunu beğendi: