TeknolojiKültür-Sanat

Deep Turkish Youtube ( PartyTube )

Turkish Deep Youtube bölümüne bugün ” PARTYTUBE” u konuk ediyoruz. Hem eğlenceli hem sıcak ama bir o kadar da fresh olan kanalı sizler için değerlendirdik.

PartyTube Youtube’ta kokteyl yapımı, belli başlı atıştırmalık tarifleri veren bir kanal. Alkollü, alkolsüz içecek tariflerini oldukça eğlenceli bir şekilde ele alan bir kanal. Videoları çekerken kendileri sevdikleri işi yaptıkları çok açık bu yüzdendir ki samimiyet yaptıkları işi sevmekten geliyor.

Karakterlerin kendine has bir havası var. Belki ilk bakışta “bunlar napıyor” gibi bir izlenim sahibi olabilirsiniz ancak durum o şekilde değil. Evet video çeken kişiler bazen dünyayı ben yapmışım havasında olabiliyor. Ama diğer videolarını izlediğinizde durumun bu olmadığını aslında kendi kişiliklerinin bu şekilde olduğunu fark ediyorsunuz. 

Youtube’da bu tarz içerikler üreten çok fazla kanal yok. Bu tip belli konular üstünde yoğunlaşan kanalların kıymetini bilmeliyiz. Eğer sizlerinde kokteyl yapma konusunda bir arzusu varsa yada böyle bir hobiniz varsa bu kanalı mutlaka takip etmelisiniz. Kanaldaki sorunun, video paylaşımında bir düzensizlik olduğu hissediyorum. Bu taktir etmeliyiz ki bu arkadaşlarında özel yaşamları bir işleri var. Ama bu karantina döneminde değişik içerikler üretebilirler. Çünkü ele aldıkları NİŞ noktadan bir çok şey çıkabilir. Bu arada videoların uzunlukları gerçekten çok iyi ayarlanmış olduğu için sıkmıyor. Sizlerde PARTYTUBE youtube kanalına abone olun.

Tıklayarak kanala gidebilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: