HaberlerSeyehatTeknoloji

Uber, Artık Ankara da Hizmet Vermeye Başlıyor

Uber, artık Arkara’da da hizmet vermeye başlıyor, üstelik Uber Ankara kullanıcıları, Mart ve Nisan aylarındaki bir yolcuğundan 40 TL’lik bir indirimden faydalanabilir.

Kapatıldı, açıldı derken bir dönem Türkiye’nin en önemli gündemi olan dünyanın en popüler VIP taşımacılık servisi UBER, şuana kadar sadece İstanbul’da hizmet veriyordu. Uber Türkiye resmi twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Ankaralıların bugünden itibaren Uber’i kullanabileceklerini duyurdu.

uber ankarada üstelik 40tl'lik promosyon koduyla

Uber, 2014 yılından beri aralıklarla da olsa olaylı bir şekilde Türkiye’de sadece İstanbul’da hizmet göstermekteydi. Bugün itibariyle Ankara, Uber kullanmaya başlayabilecek.

Uber’den Ankaralılara 40 TL indirim

Uber, artık Arkara’da da hizmet vermeye başlıyor ve Uber kullanıcıları, “MERHABAANKARA” kodunu kullanarak mart ve nisan ayları boyunca Ankara’da Uber uygulamasından gerçekleştirecekleri yolculuklardan 40 TL’ye kadar indirimden faydalanabilecekler. 

Uber Türkiye, promosyon kodunun kullanımıyla ilgili olarak gelen “Promosyon kodunu nakit mi kullanıyoruz kredi kartı ile mi?” sorusunu ise “Promosyonlar, kampanya koşullarına uygun olarak bir sonraki yolculuğunuzda otomatik olarak uygulanacaktır şeklinde yanıtladı. Uber Ankara, yoluna başarılı bir şekilde devam etmesi dileğiyle.

FBI ve CSI Arasındaki Farklar Nelerdir? #pinekşi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 × two =

%d blogcu bunu beğendi: