Yemek & Sağlık

Patso, Gündem Oldu. En İyi Patso Nerede Yenir?

Patso, gündem oldu. En iyi patso nerede yenir? Patso tartışması gündem oldu. Geçtiğimiz günlerde Foot Insider twitter hesabı, Patso’yu geleneksel türk sandviçi olarak tanımladı ve ortalık karıştır. Patso sevenler ve patso karşıtları karşı karşıya geldi. tartışmalara Vedat Milor’da katıldı.

Vedat Milor’dan Patso Hakkında ‘Utandıran İtiraf’: ‘En Ufak Bir Fikrim Dahi Yok’

Vedat Milor'a hak vermemek elde değil

Türkiye’de hazır yemekler arasında sıkça tercih edilen sandviç ekmeği ve patates kızartmasından oluşan ‘patso’ya ilişkin Twitter’da yürüyen tartışmalara, gastronomi yazarı Vedat Milor da katıldı.

Food Insider‘ın Patso’yu geleneksel bir Türk fast food sandviçi olarak tanıt ve ortalık karıştı.

Twitter’dan paylaşım yapan Milor, Utandıran itiraf: Bir restoran eleştirmeni olarak patsonun en iyi nerede yeneceğine dair en ufak bir fikrim dahi yok” yazdı.

Milor, sonraki paylaşımında ise yeni bir fikirle geldi , “Cevval girişimciler için iş fikri: Ekşi mayalı tost ekmeği içinde üçlü kızartma yöntemiyle hazırlanmış patates kızartması” dedi.

Sosyal medya ise şuralarda patsoseverler ile patso karşıtlarının kapışmasına sahne oluyor.

Patso, Gündem Oldu. En İyi Patso Nerede Yenir? Patso tartışması gündem oldu. Sizce patso sevilir mi? sevilmez mi ?Peki en güzel patso nerede yenir ?

Sosyal medya da paylaşıldığı üzere istanbul da en iyi patso yapan yer PATSO BURGER ÜSKÜDAR  oldu.

Üsküdarda bulunan bu büfe patates kızartmaları ile ünlü. Kızarmış patatese tam olarak doyacagınız bu mekanda Sosisli patsoyu yada dönerini de deneyebilirsiniz

Adres: İcadiye, Cumhuriyet Cd. No:115 D:A, 34674 Üsküdar/İstanbul

İŞTE SİZE FENOMEN MAKARNASI: FETA PASTA TARİFİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 × four =

%d blogcu bunu beğendi: