Teknoloji

Valorant Mobile Oyun İçi Görüntüleri! Valorant Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Geçtiğimiz günlerde Valorant oyuncuları için müjdeli haber gelmişti ve Valorant Mobile cep telefonlarımıza geleceği açıklanmıştı. Çok geçmeden oyun içi görüntüleri sızdırıldı.

Riot Games’in popüler FPS tabanlı online oyunu Valorant’ın mobil versiyonu daha önce onaylandı. Nasıl bir oynanışa sahip olacağı merak edilen Valorant Mobile için ilk oyun içi sızıntı ortaya çıktı. Bir YouTube kanalından yapılan sızıntıda oyunla ilgili önemli ayrıntılar yer aldı.

Valorant Mobile Oyun İçin Görüntüleri

Bu ayın başında çıkan Valorant Mobile haberleri sonrası oyuncular, mobil oyunla alakalı ilk sızıntıları beklemeye başladı. Aslında oyuncular uzun bir süre oyunu bekleyecekleri düşüncesindeydi. Bir YouTube hesabında paylaşılan görüntülere bakılırsa oyun neredeyse hazır.

Paylaşılan görüntülerde, oyuncunun bir tür tutorial yani öğrenme bölümünde ilerliyor. Harita içinde ilerleyen oyuncu ekranın sağ tarafında özel yetenek ve ateş etme tuşları gibi temel tuşları görüyoruz. Sol tarafta ise analog yönlendirme tuşları yer alıyor.

Özel yetenek simgelerine bakılırsa oyun içi videoda Jett karakteri kullanılmış. Jett karakteri oldukça hızlı ve aktif bir karakter. Valorant Mobile için sızdırılan ilk video ile oyunun akıcı grafiklere sahip olacak. Ancak sağ tarafta yer alan tuşların fazlalığı bazı kullanıcıların eleştirilerine neden oldu. Telefon üzerinden oynanan oyunun özel yetenek tuşları ekranı fazlasıyla kaplıyor.

Valorant Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Valorant Mobile’ın önümüzdeki kış dönemi çıkması bekleniyordu. Ancak sızdıralan videoya bakarsak oyun büyük ölçüde hazır. Bazı kaynaklara göre yaz sonunda oyunun piyasaya çıkacağı konuşuluyor.

Büyük Şirketlerin E-Posta Adreslerini Bulmak İster Misin? Hunter ile e-posta bulma!

Valorant Nedir?

Valorant, beş kişilik takımlar halinde oynanan online FPS oyunu. Oyunda yer alan ajanlar ise farklı yetenek ve silahlara sahip. Bir zamanlar Battle Royale oyunlarının başı çektiği online FPS dünyasının yeni yıldızı…

Valorant’ta birden fazla turun olduğu ve birbirinden farklı ajanlara sahip iki takım karşı karşıya geliyor. Amacınız her ise FPS online oyunda olduğu gibi karşı takımı yok etmek.

Valorant Mobile Oyun İçi Görüntüleri! Valorant Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

four × 1 =

%d blogcu bunu beğendi: