Teknoloji

Youtube, 6000 kişilik “Youtube Tiyatrosu”nu açtı!

YouTube, Inglewood, California’da bulunan ve çeşitli canlı eğlence etkinliklerine ev sahipliği yapmayı planlıyor. 6.000 kişilik bir performans mekanı olan yeni YouTube Theatre for Business’ın açılışıyla kendini bir sonraki seviyeye taşımak istiyor. İşte Youtube Tiyatrosu…

Bu, modern bir web işi için oldukça eski bir okul promosyonu – “çeliğin çeliğin parıldayan camla buluştuğu yer…”

Klişeler bir yana, bu yeni fiziksel mekanla YouTube, konserler, tiyatro gösterileri, ödül gösterileri ve eSpor yarışmaları da dahil olmak üzere bir dizi canlı etkinliğe ev sahipliği yapmak isteyecek.

Ayrıca konferanslar için önemli bir mekan haline gelebilir. Demek istediğimiz, belki şu anda, devam eden bir pandeminin ortasında değil. Ama sonunda YouTube’un uygulamasına ve araçlarına olan bağlantıyla, programlamanızla erişimi en üst düzeye çıkarmak için ek kapasite sağlayan YouTube Tiyatrosu, kurumsal işlevler için önemli bir mekan haline gelebilir.

Gerçekten de YouTube, mekanın altyapıya yerleştirilmiş canlı akış yetenekleri içerdiğini de belirtiliyor. Böylece sanatçılar etkinliklerini dünya çapında milyarlarca YouTube izleyicisine canlı yayınlayabilir.

YouTube’un çevrimiçi varlığının ilginç bir uzantısı ve uygulamanın büyüyen durumunun fiziksel bir sembolü. Bu günlerde YouTube oldukça yaygın, bu nedenle fiziksel bir şekil aldığını görmek büyük bir değişiklik değil. Ancak yine de, fiziksel bir mekana geçiş, Youtube’un bugün dünyadaki en önemli eğlence ve etkinlik araçlarından biri olduğunun altını çizen önemli bir açıklama gibi görünüyor.

YouTube Tiyatrosu’nun hangi etkinliklere ev sahipliği yaptığını ve yerleşik video altyapısının sonraki YouTube kliplerine nasıl dönüştüğünü görmek ilginç olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

seventeen − 11 =

%d blogcu bunu beğendi: