Kültür-Sanat

2022 Mart Ayı Netflix Türkiye’de yayınlanacak yeni içerikler

Netflix, mart ayında Türkiye’de yayınlanacak içeriklerin neler olduğunu açıkladı. Şirket tarafından yapılan açıklamalar, kullanıcıları hareketli bir ayın beklediğini gözler önüne seriyor. Peki mart ayında, Netflix Türkiye’de neler var?

Dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film platformu Netflix, mart ayında abonelerine sunacağı yeni içeriklerini açıkladı. Şirket tarafından yapılan açıklamalara göre Netflix abonelerini bu ay, 7 yeni dizi ile 5 film bekliyor.

Netflix‘in Mart ayında yayınlayacağı içeriklere baktığımızda öne çıkan birçok büyük yapım yer alıyor. Merakla beklenen yeni yerli yapım Pera Palas’ta Gece Yarısı ve Formula 1: Drive to Survive, bu ay yayınlanıyor.

Netflix’te Mart 2022 – yeni dizi ve film listesi:

 • Netflix dizileri:
  • Pera Palas’ta Gece Yarısı (3 Mart)
  • He-Man ve Kâinatın Hâkimleri: 2. Sezon ( 3 Mart)
  • Pieces of Her (4 Mart)
  • Andy Warhol Günlükleri (9 Mart)
  • Formula 1: Drive to Survive (11 Mart)
  • Bridgerton: 2. Sezon (25 Mart)
 • Netflix filmleri:
  • En Soğuk Düşman (2 Mart)
  • The Adam Project (11 Mart)
  • Düşeş (18 Mart)
  • Sen Yaşamaya Bak (21 Mart)

Netflix Orijinal dizileri

Pera Palas’ta Gece Yarısı (3 Mart)

Tarihî Pera Palas Oteli ile ilgili bir yazı hazırlarken kendini bir anda geçmişte bulan Esra, Türkiye’nin kaderini değiştirebilecek bir komployu durdurmalıdır.

He-Man ve Kâinatın Hâkimleri ( 3 Mart)

Gölgelerin Gücü’nü keşfeden genç prens Adam ve sıra dışı kahramanlardan oluşan ekibi, Eternia’yı korumak için ellerinden geleni yaparlar.

Pieces of Her (4 Mart)

Pieces of Her, yaşadığı küçük kasabadaki vahşi bir saldırının gizli tehlikeleri ve ölümcül sırları açığa çıkaran bir kadının annesinin karanlık geçmişine dair parçaları birleştirmesini konu alıyor.

Andy Warhol Günlükleri (9 Mart)

 Andy Warhol, 1968’de vurulduktan sonra hayatını ve duygularını günlüğüne kaydetmeye başladı. O günlükler ve bu dizi, onun kişiliğinin ardındaki sırları ortaya çıkarıyor.

Formula 1: Drive to Survive (11 Mart)
formula 1

Her Formula 1 sezonunda yaşananları belgesel şeklinde paylaşan Drive to Survive, özellikle bu yıl merakla bekleniyor.

Bridgerton: 2. Sezon (25 Mart)

Evlenmeye karar veren vikont Anthony Bridgerton, aradığı aşkı müstakbel eşinin dikbaşlı ablasında bulunca sorumluluklar, arzular ve skandallar birbirine karışır.

Netflix Orijinal Filmleri

En Soğuk Düşman (2 Mart)

1909’daki kutup keşif gezisinin gerçek öyküsünden uyarlanan En Soğuk Düşman, Grönland’ın uçsuz bucaksız topraklarında kayıp bir haritayı arayan iki kâşifin hayatta kalma savaşını konu alıyor.

The Adam Project (11 Mart)

Zamanda yolculuk ederken kazara 2022 yılına zorunlu iniş yapan savaş pilotu Adam Reed, 12 yaşındaki hâliyle iş birliği yaparak geleceği kurtarmaya çalışır.

Düşeş (18 Mart)

Bir adam, bir milyarderin boş yazlık evine izinsiz girer. Ancak kibirli iş adamı ve genç eşi son anda planladıkları bir kaçamak için çıkagelince durum kontrolden çıkar.

Sen Yaşamaya Bak (21 Mart)
sen yaşamaya bak

Yeni yerli yapım Sen Yaşamaya Bak, bekâr bir anne olan ve çok az ömrü kalan Melisa’nın hem fırtına gibi bir aşk yaşayıp hem de oğlu Can’ı emanet edebileceği birisini bulabilme macerasını anlatıyor.

Netflix’in Türk filmi Aşk Taktikleri, dünya sıralamasında birinci oldu!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

three × one =

%d blogcu bunu beğendi: