TeknolojiGoygoyKadın & ModaKültür-Sanat

Acun Ilıcalı ‘dan Yeni Platform: EXXEN ( Exxen Nedir, Exxen Ne Zaman Açılıyor, Exxen Aylık Fiyatları Ne Olacak )

Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı ‘nın Netflix ‘e rakip bir platform açacağı haberleri gündeme düşmüştü. Acun Ilıcalı, bu platformu doğrulamıştı. Ve detayları ve ismi ortaya çıktı.

Acun Ilıcalı duyurdu, Exxen yakında açılıyor.

Birkaç gün önce Acun Ilıcalı, sosyal medya hesaplarından EXXEN ‘i duyurdu. Acun Ilıcalı, yeni dijital platform hakkında bilgi vermezken, isim babasının Ali Taran olduğunu açıkladı. Anladığımız kadarıyla bu platformda Ali Taran ‘da önemli rol üstlenecek. Aynı zaman Acun Ilıcalı EXXEN ‘in logosunu da sosyal medya hesaplarında paylaştı.

Exxen Nedir?

Exxen, Netflix benzeri dizi,film,belgesel, içerik platformu olacağı tahmin ediliyor. Peki Exxen ‘de neler olacak? Acun Medya ve Tv8 içeriklerinin tamamı bu platformda olacağı tahmin ediliyor. Platforma özel, belgesel, dizi ve filmlerin olacağı ön görülüyor.

EXXEN NEDİR?

Ancak RTÜK, Netflix ‘i bile bir çok yaptırım uygularken, Exxen ‘den çok umutlu olmamak lazım. İçeriklerin Diriliş tadında film, dizi ve belgesellerden oluşacağını tahmin ediyoruz. TV içerikleri hangi RTÜK kurallarına göre çekiliyorsa, EXXEN ‘de bu şekilde yayınlanacağı düşünüyoruz. Uzun lafın kısası, SANSÜR…

Exxen Ne Zaman Açılıyor?

Exxen ‘in isim hakları ve faaliyet göstereceği internet sitesi şuan alınmış durum. Exxen.com ‘a giridiğinizde şuan logo, sosyal medya hesapları ve ”YAKINDA” ibaresi bulunmakta. Exxen ‘in ne zaman yayın hayatına geçeceği konusunda şuan çok fazla bir bilgi bulunmuyor. Ama yıl sonuna doğru platform faaliyetlerine başlayacaktır.

Exxen ‘in Aylık Abonelik Fiyatı Ne Olacak?

Amazon, Prime platformu ile Türkiye ‘ye 7,99 luk bir rakamdan giriş yapmışken, Exxen ‘inde rekabetçi bir fiyat politikası izleyeceğini ön görüyoruz. Ancak bu rekabetçi fiyat politikası Amazon Prime ‘a göre değil Netflix, Spotify, Youtube Premium’ a göre olacaktır. Yani 12 TL ila 18 TL fiyat bandında olmasını bekliyoruz.

Acun Ilıcalı, Netflix’e Rakip Oluyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

11 − 5 =

%d blogcu bunu beğendi: