Teknoloji

Amazon, Prime Kullanıcıları İçin Özel İndirimlerin Olacağı “Prime Day 2021″in Tarihini Açıkladı

Amazon, Prime kullanıcıları için özel indirimlerin olacağı “Prime Day 2021″in tarihini açıkladı. Dünyanın en popüler çevrimiçi alışveriş platformu olan Amazon, 21-22 Haziran tarihleri aralığında “Prime Day 2021” etkinliği gerçekleştireceğini duyurdu. Kullanıcıları büyük avantajların beklediği bu etkinlik, yalnızca Amazon Prime aboneleri tarafından kullanılabilecek. 

Aslına bakacak olursak Amazon’un Prime Day 2021 etkinliği, bugün diğer e-ticaret platformlarının düzenlediği indirim kampanyalarıyla benzerlik gösteriyor. Ancak bu konuda Amazon’un ‘Prime Day’ etkinliğinin diğer çevrimiçi alışveriş platformlarına göre çok daha geleneksel bir indirim etkinliği olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca Şirket, Prime Day 2021 kapsamında Amazon Prime Gaming abonelerine de özel indirimler sunulacak. Yani Amazon Prime kullanıcıları, bu etkinlikte oyunlara da uygun fiyatlarla ulaşma imkanı yakalayacaklar.

Erkek Tipleri! Alfa Erkek, Beta Erkek, Omega Erkek, Delta Erkek, Sigma Erkek, Gama Erkek Nedir?

Amazon Prime’a ücretsiz olarak katılabilir, 48 saat sürecek indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Amazon Prime Day kapsamında teknolojik ürünler, ev yaşam ürünleri ve diğer kategorilerde çeşitli indirimler yapılacak. Mesela bir kullanıcı, akıllı telefonu için aksesuar satın almak isterse 50 TL ve üzeri her alışverişi için ekstra yüzde 20 indirim kazanacak. Ancak az önce de belirtmiş olduğumuz gibi bu büyük kampanyaya dahil olabilmeniz için Amazon Prime abonesi olmanız gerekecek. Neyse ki en azından bazı kullanıcılar, bu aboneliği ücretsiz olarak aktif edebilecekler.

Amazon, daha önce Prime abonesi olmamış kullanıcılar için 1 ay süreli ücretsiz katılım hakkı tanıyor. Yani kullanıcılar, bu abonelik paketini aktif ettikleri ilk ay boyunca herhangi bir ödeme yapmıyorlar. Aboneliğin devamını sağlayan diğer aylarda ise yalnızca 7.90 TL gibi uygun bir fiyat ödemesi yapılması gerekiyor. Aslında aylık 7.90 TL’lik ödeme bile Prime Day 2021 kapsamında sunulacak indirimlere değebilir.

Eğer sizler de 21-22 Haziran’da düzenlenecek olan Amazon Prime Day 2021 ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz. Buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Ayrıca, Amazon Prime aboneliğiyle ilgili bilgi almak isterseniz de buradaki bağlantıya göz atabilirsiniz.

Amazon Prime Nedir?

Amazon, Prime Kullanıcıları İçin Özel İndirimlerin Olacağı "Prime Day 2021"in Tarihini Açıkladı

Amazon Prime hizmeti, özellikle online alışveriş sürecinde teslimat kısmını uzun süre beklemek istemeyen müşteriler için mükemmel bir alternatif oluşturuyor. Prime üyesi olan tüketiciler için satın aldıkları ürünleri aynı gün veya sonraki gün teslim etme ayrıcalığı sunan hizmet, e-ticaretin müşteri açısından tek ve en sıkıcı adımı olan bekleme süresini büyük oranda azaltıyor. Ülkemizde de hizmet vermeye başlayan Amazon’un Türkiye’de de Prime hizmeti bulunuyor ancak şimdilik deneme süreci ve deneme hizmetleriyle geliyor. Ek olarak Amazon Prime, yalnızca teslimat sürecini hızlandıran bir hizmet sayılmıyor; pek çok farklı hizmeti ve avantajı da beraberinde getiriyor

Amazon Prime Avantakları

Amazon Prime üyesi olduğunuzda sınırsız hızlı teslimat avantajının yanı sıra pek çok ek hizmetten de tamamen ücretsiz veya uygun fiyatlarla yararlanmaya başlayabiliyorsunuz. Bunlar;

  • Amazon Prime Video: Tıpkı Netflix gibi üyelerine sınırsız film, dizi arşivinden yararlanabilme imkanı sunan Prime Video, dünyaca ünlü yıldızların yer aldığı yapımlarıyla özellikle Amazon Amerika ve Amazon Avrupa düşünüldüğünde Netflix’in en ciddi rakiplerinden biri olarak görülüyor. Prime Video’nun diğer avantajlarının başında ise iOS’dan Android’e, Smart TV’den Xbox ve PS4’e birbirinden farklı platformlarla uyumlu çalışabiliyor olması geliyor.
  • Amazon Prime Music: Spotify benzeri bir hizmet olan ve geniş bir müzik arşivine sınırsız ulaşım hakkı veren Prime Music, dünya çapında birçok sanatçıyı ve türü kapsayan bir müzik kütüphanesi görevi görüyor. Ayrıca Amazon’un bazı hizmetleri için ek ücretler ödenebiliyorken Prime Music, ekstra bir ödeme yapılmadan kullanılabiliyor.
  • Amazon Prime Reading: Prime üyelerine ücretsiz olarak sunulan diğer bir hizmet olan Prime Reading, Amazon arşivindeki sayısız e-kitap ve e-dergi seçeneğine herhangi bir sınır uygulanmadan ulaşmayı sağlıyor.
  • Amazon Photos: Dropbox benzeri bir hizmet olan Amazon Cloud, bulut tabanlı harici bellek hizmeti sunuyor ve sınırsız fotoğraf depolayabilmenize imkan tanıyor.
  • Twitch Prime: Dünyanın en çok kullanılan oyun platformlarından biri olan Twitch de, Prime üyelerine özel indirimler, kampanyalar ve çeşitli fırsatlar sunuyor.
Amazon, Prime Kullanıcıları İçin Özel İndirimlerin Olacağı "Prime Day 2021"in Tarihini Açıkladı

Görüldüğü gibi yalnızca hızlı kargo hizmetinden ibaret olmayan Amazon Prime, aynı zamanda Netflix, Spotify ve Dropbox gibi dünyanın en popüler hizmetlerinin Amazon farkıyla sunulan benzerlerine tek hesap üzerinden kolayca ulaşabilmenizi sağlıyor. Amazon Prime’ı başlı başına cazip hâle getiren diğer bir avantajı ise üyelerine özel indirimleri oluşturuyor. Prime üyelerine özel yapılan bu indirimler, çoğu zaman kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Ayrıca Amazon Prime’a abone olduktan sonra, Prime Gaming sayesinde Pineknet Twitch kanalınada destek olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Amazon Prime abonesi olduktan sonra, Prime Gaming hesabı üzerinden Twitch hesabınızı bağlamak ve Pineknet Twitch kanalına gelip abone ol butonuna basmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

five + 20 =

%d blogcu bunu beğendi: