Atlanta dizisinin 3. sezonundan bir fragman daha yayınlandı!

“Herkes geldi, sen gelmedin Atlanta.” diye düşünürken ayıla bayıla izlediğimiz dizinin üçüncü sezonunun yayın tarihini geçtiğimiz hafta nihayet öğrenmiştik. Bugün ise Atlanta’nın yeni sezonundan bir fragman daha geldi.

Childish Gambino aka Donald Glover’ın yaratıcısı olduğu Atlanta, FX ekranlarında yayınlanan iki sezonuyla gönüllerin baş tacı olmasıyla beraber Emmy’den beş, Altın Küre’den iki, diğer ödül törenlerinden de saysak saysak bitmeyecek kadar ödül toplamıştı. 2019’da yayınlanan ikinci sezonunun ardından prodüksiyonda yaşanan sıkıntılardan ve pandeminin etkisinden dolayı aksadıkça aksayan üçüncü sezona artık çok yakınız. Atlanta’dan Avrupa’ya tek yön bilet alan Paper Boi ve yandaşlarını yeni sezonda Londra, Amsterdam ve Paris gibi şehirlerde göreceğiz. Üçüncü sezon ile peş peşe çekilen dördüncü Atlanta sezonunun da şu an yapım aşamasında olduğu müjdesini verelim. Dördüncü sezon için çok beklememiz gerekmeyecek gibi görünüyor.

Donald GloverBrian Tyree HenryLaKeith Stanfield ve Zazie Beetz’in başı çektiği Atlanta’nın üçüncü sezonu ilk iki bölümüyle 24 Mart’ta FX’te olacak.

Peaky Blinders dizisinin final sezonunda 2 yeni video var!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 × five =

%d blogcu bunu beğendi: