Kültür-Sanat

Ayı Ted Filmi, Televizyon Dizisi Oluyor!

Family Guy serisinin arkasındaki isim olan Seth MacFarlane’in yönetmen koltuğunda oturduğu 2012 yapımı sevilen komedi filmi Ayı Ted, bu sefer şansını televizyonda denemeye hazırlanıyor. Ayı Ted Filmi, televizyon dizisi oluyor!

Türkiye, Eurovision’a Katılacak Mı? TRT Genel Müdür Açıkladı!

Çok sevdiği oyuncak ayısının canlanmasıyla hayatında hiç beklemediği kapılar açılırken çok da beklediği kapıların yüzüne kapandığını izlediğimiz John’un; bu ağzı bozuk, 420 friendly, alkolik ve sapık ayısıyla içine düştüğü durumları izlediğimiz film, ardından gelen devam filmiyle beklentileri karşılayamayıp potansiyel bir serinin de ipini çekmişti. Seth MacFarlane’in bir kez daha Ted karakterine sesiyle hayat vereceği dizi, streaming dünyasının orta direk markalarından Peacock üzerinden izleyiciyle buluşacak.

Uzun bir süredir haber alamadığımız Ted, ilk filmde yaşanan olayların öncesini anlatacak. Mark Wahlberg ve Mila Kunis’in bu dizi projesinde yer alması beklenmezken, McFarlane ile beraber dizinin yapımcıları arasında The Dark Tower, In the Heart of the Sea, The Spy Who Dumped Me filmlerinin yapımcısı Erica Huggins de bulunuyor. Ayı Ted filmi, televizyon dizisi oluyor! Peki siz ne düşünüyorsunuz?

Ayı Teddy Filminin Konusu

Ayı Ted Filmi, Televizyon Dizisi Oluyor

8 yaşındaki John bir Noel gecesi sevgili oyuncak ayısının canlanmasını, kendisiyle konuşmasını diler ve ertesi sabah en iyi arkadaşı olan oyuncak ayı Ted, konuşan canlı bir ayıcığa dönüşür! John artık yalnız değildir aksine çok mutludur ama atladığı ufak bir detay vardır: Herkes büyür! Artık 30’lu yaşlarının ortasında olan John ayı Ted ile bir ömür geçirmiş, aynı evi paylaşmıştır. Dahası Ted de insan hayatına uyum sağlamış, John’dan daha çapkın, daha edepsiz ama bir o kadar da şirin bir yaratık olmuştur. Tek bir sorun vardır. Ted John’u hiç kimseyle paylaşmak istemez. Bir seneden fazladır sevgilisi olan Lori’yle bile. John ise kendi hayatına devam edebilmek için ted’den ayrılmak zorunda olduğunu hisseder…


‘Büyükler için çizgi film’ kategorisinin en sevilen ürünlerinden olan Family Guy’ın yaratıcısı Seth MacFarlane’nin beyazperde için ortaya çıkarttığı sıra dışı bir iş olan Ayı Teddy yurtdışında gösterime girdiği her ülkede hem seyircilerin hem de eleştirmenlerden yüksek not almayı başarmış bir yapım. Canlı-aksiyon animasyon türündeki komedide MacFarlane Ayı Teddy’ye sesiyle can verirken diğer başrolleri Mark Wahlberg ve Mila Kunis paylaşıyor. Mizah dozunun oldukça yüksek olduğunu hatırlatalım…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

10 + 16 =

%d blogcu bunu beğendi: