Kadın & Moda

Bu Yaz Giyilecek En Güzel Hasır Çantalar

Bu yaz giyilecek en güzel 16 hasır çantayı inceledik.İşte bu yaz Fransız-kız stilini çivilemek için yatırım yapabileceğiniz en güzel hasır çantalar. Bir kadın olarak iyi bir hasır çantayı severim ve bence yaza bundan daha fazla işaret eden başka bir çanta yok. Hasır, rafya veya hasır çanta gördüğümde, Fransız Rivierası’nın (la Côte d’Azur) göz alıcı görüntüleri hemen aklıma geliyor.

Geçmişte bu çanta geleneksel olarak sadece plaj için ayrılmışsa, son yıllarda hasır çanta bir geri dönüş yaptı ve şimdi sahip olunması gereken bir yaz aksesuarı olarak kabul ediliyor.

İlkbahar/Yaz 2021 Trendleri: Bilmeniz Gereken En Önemli Moda Görünümü

Bu sezon hasır çantalar, klasik disket plaj çantasından daha parlak olmalarını sağlayan zincir kayışlar ve deri detaylar gibi ayrıntıları içeriyor. Ve Jacquemus gibi tasarımcılar sayesinde, hasır çanta tatil gardırop köklerini aştı ve artık günlük bir el çantası olarak yerini aldı.

Bu sezon hasır çantalar her zamankinden daha fazla talep görüyor. Ve büyük olanlar yiyecek pazarına, sahile gitmek veya alışverişe gitmek için harikaysa, daha küçük olanlar havanın ısındığı zamanlar için harika bir günlük el çantası oluyor.

Bu yaz giyilecek hasır çantalar pratik ve çok yönlüdür ve rahat ve rahat bir yaz gardırobuna sorunsuz bir şekilde sığar. Yıllar boyunca birkaç farklı tarzım oldu, ancak iki favorim Sézane Gaby dokuma çanta ve Mango jüt sepet çantası oldu.

Alışveriş yapanlara ve çapraz askılı çantalara, işte bu yaz için yatırım yapabileceğim en iyi hasır çantalar düzenlemem.

bu yaz giyilecek hasır çantalar

Yazarlarımızdan pivoineblog_ sizler için Trendyol’da oluşturduğu bu yaz giyilecek hasır çantalara bakmayı unutmayın. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

two × three =

%d blogcu bunu beğendi: