GoygoyTeknoloji

Deep Turkish Youtube ( Hakan Hepcan )

Önce, “eski çocuk yıldız Mesut Can Tomay” ve “eski late night Show sonucusu Ali Biçim” şimdi ise kendi ifadesi “eski rok sıtar Hakan Hepcan”. Seversiniz, sevmezsiniz, cocumazsınız, en sonunda yine sevmezsiniz. Ama bu adam değişmiş, artık bir rok sıtar değil ve artık o da bir youtuber.

Youtube’ ta artık Show dünyasından, yeni birini görmediğimiz gün sayısı artık o kadar düştü ki… Bunların en yenisi aslında en yenisi değil ama ilk defa bu kadar aktif bir youtuber performansına sahip Hakan Hepcan. Hakan Hepcan’ı ilk kez vine’ da tanıdık daha sonra DJ oldu sonrasında televizyonda late night Show yapmaya çalıştı. O zamanlar uç bir karakterdi, seveniyle sevmeyeniyle. Sonrasında yurtdışına yerleşti daha sonrasında Norveç’ li olan şuan ki eşi Elitsa ile evlenip, belki de hayatını bir düzene soktu. Kendi tabiriyle o rok starlıkta sıkılmıştı artık ve belki bir gün ışık çaktı ve şuan ki yoluna girdi. Bizce çokta güzel oldu.

Deep Turkish Youtube ( ANİMATRAK ) YAZISINIDA OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Dünya tatlısı eşi Elitsa ile beraber çektiği videolar, Norveç vlogları, hatta bazen eğitici içerikler bile türetmeye başladı. Örneğin, bir videosunda takipçilerine giriş seviye Norveççe öğretmeyi bile denedi. Bizce bu yolda devam etmeli. Belki şuan için çok kaliteli içerikler üretemiyor belki bir çok konuda eksiği var ancak bir şeyler deniyor ve bu denediği şey bir çok saçma içeriğin içinden sıyrılabilir. Çünkü kendisinde bir ekran yüzü var ve bu dünyaya yakışıyor.

Hakan Hepcan’ ın Youtube Kanalını, bir gece mide yanması sayesinde keşfettim. Gece 1 saat uyuduktan sonra mide yanması yüzünden gecenin köründe kalkıp Youtube’ta takılmaya başladım ve Hakan Hepcan’ ın Norveç vlog’ una denk geldim ve izledim. Videonun bir kısmında Levent Yüksel’ den ismini vermek istemediğimiz bir şarkı söylüyor beni etkileyen, belki biraz can yakan bir şarkı. Belki o şarkı yüzünden diğer videolarını izledim. Ve o an pinek.net’ te Hakan Hepcan’ ın Youtube kanalıyla ilgili yazı yazmaya karar verdim.

Peki Hakan Hepcan’ ın Youtube kanalının eksikleri neler?

Bizce Hakan Hepcan bu Youtube olayına biraz daha iş gözüyle bakıp, düzenli içerik üretmeli. Bazı seriler üretip, bu serilerin devamını sağlamalı. Belki talk Show tarzı bir seriye de başlayabilir. Ama en önemlisi devamlılık sağlamalı haftanın belli günlerinde, paylaşılan videoları takipçileri öğrenmeli. Birde videolarında siyasi ve ırk içeriklerinin olmamasını öneririz kendisine. Sevgili eşi videolarda daha fazla yer almalı.

Kim bilir belki Hakan Hepcan’ a ulaşırsak, o da bize destek olup Youtube, İnstagram ve Twitter hesaplarımıza destek olur. Belki pinek.net ‘e içerik üretmesi için bile anlaşabiliriz, kim bilir?

Hakan Hepcan Hakkında Ekşi Sözlükte

Hakan Hepcan’ ın Youtube Kanalına bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Hakan Hepcan’ ın birkaç videosu

Deep Turkish Youtube ( PARTYTUBE ) YAZISINIDA OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eighteen + eleven =

%d blogcu bunu beğendi: