GoygoyTeknoloji

Deep Turkish YouTube ( MERVE BOLUĞUR)

Acemi Cadı’da “Ayşegül”, Küçük Sırlar’da yine “Ayşegül”, Kuzey Güney’de “Zeynep” bide Muhteşem var bir yerlerde şimdide YouTube’da ilişki uzmanı Merve Boluğur… Ayşegül öldü… Zeynep öldü… Nurbanu Sultan öldü… İşte sen, Merve Boluğur, karşımızda… (youtube polat alemder karşındayım ekle) YouTube’un diplerine daldığımız, kanalları incelediğimiz, yorumladığımız Deep Turkish Youtube serimizin bu yazısının konusu Merve Boluğur. Biraz delirdik mi ne? Mervelerdeyiz.

Öncelikle, Merve’ciğim gerçekten sesi kıs, sesi aç kolumuz koptu be.. Şu ses işini bi’ ayarlasan her şey efsane olacak. Videolarını izledik, izlerken eğlendik, bir şeyler öğrendik. Kadınlar için çektiğini düşündüğün ilişki videoları aslında erkekler için daha faydalı olabileceğini düşünüyoruz. En azından “Google – Kız Tavlama Teknikleri – Search” yerine “Youtube-Merve Boluğur” izlemesi daha zevkli olabilir.

Skeçlerin efsane komik. Komik olmasının sebepleri “Flash Tv oyunculukları” biz izlerken gayet eğlendik. İzleyenler için çok değişik bir enerjin var, sırada bir içerik üreticisi gibi heyecandan ziyade anlattığın konuyla enerji veriyorsun. Şöyle bir durum olabiliyor bazen, içeriği üreten kişi enerjisinden dolayı video izleniyor ama bakıyorsun içerik boş, Merve Boluğur’un kanalında ise durum tam tersi içeriğin enerjisi yüksek bu da Youtube Türkiye’ de çok fazla rastlamadığımız bir şey. Merve Boluğur tüm doğallığı ile YouTube’ta.

Deep Turkish Web ( Hakan Hepcan )

Enes ile çektiğin video da Enes, Merve Boluğur için “çok sert gözüküyorsun sanki birini dövmüşsün dövebilirsin” gibi bir şeyler söylüyor. Biz tam tersini düşünüyoruz. Merve Boluğur, zeki bir insan olduğu için şiddete ihtiyaç duymadan, birini mezara gönderebilir. Ayrıca kesinlikle feminist bir yaklaşımı olduğunu düşünmüyoruz aksine bilgisiz erkeklere eğitim veriyor. Üniversiteye hazırlanmak yerine üniversitelerde “ilişki” eğitimi vermesi gerekiyor.

Merve Boluğur Kanalının Eksikleri

Öncelikle, ilk başta bahsettiğimiz gibi ses sorununu çözmeli. Ayrıca ne zaman yeni video gelecek bilmiyoruz. Videolarını düzenli bir şekilde paylaşabilirse ilerlemesi daha hızlı olacaktır. Evet videolarındaki içerikler kaliteli ama bence arada bir eğlenceli saçma videolar çekebileceğini düşünüyoruz ve bununda kanalının büyümesi için faydalı olacağını düşünüyoruz. Ama biz Merve’yi izlerken eğlendik. Sizin de Merve Boluğur kanalını takip edip abone olmanızı öneririz.

Merve Boluğur Hakkında Ekşi Sözlükte

Merve Boluğur Kanalına Gitmek için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

two × three =

%d blogcu bunu beğendi: