GoygoyKadın & Moda

EKİM NASIL GEÇECEK ? EKİM AYI BURÇLARI NASIL ETKİLEYECEK ?

1 Ekim koç dolunayı ile başlıyoruz yeni ayımıza. Peki koç dolunayında bizleri neler bekliyor ? Nelere dikkat etmeliyiz ?

ig : shoppergossip

1 Ekim koç burcunun 9. derecesinde koç dolunayı gerçekleşecek. Önümüzdeki 10-12 gün bizi etkilice bu dolunay bizleri nasıl etkilicek ? Bizleri neler bekliyor ?

Koç burcunun anahtar kelimeleri koç burcunun temsil ettiği özellikler bizi bugünlerde etkiliyor olacak. Peki koç burcu neleri sembolize eder ?

 • Yarışmak
 • Harekete geçmek
 • Bir şeyleri ilk defa yapabilmek
 • İyimser olmak
 • Liderlik etmek
 • Çocuksu davranmak
 • Bencillik
 • Patavatsızlık

Bu dolunayda daha içimizden geldiği gibi davranacağımız günler bizi bekliyor. Oldukça her durumdan keyif almaya çalışacağız. Bu süreci planlama yaparak geçirmek daha iyi olacak. Bencilce davranışlar ve çabuk sıkılmalı bir dönem bizi bekliyor sürekli yön değiştirdiğimiz bir dönem olacak ve o yüzden sakin kalmak daha iyi olacak.

Peki Ekim ayında burçları neler bekliyor ?

Koç Burcu kadını | Koç Burcu erkeği

KOÇ BURCU :

Koçlar dolunay ile birlikte ekim ayında en zorlanacak burçlardan biri olacak. İkili ilişkiler ortaklıklarla ilgili sorunlar çıkabilir. İyimserlik ve güven verici olaylar sizleri bekliyor olacak. Karar verirken ince eleyip dokumanız gereken bir ay sizleri bekliyor.

Boğa burcu yeni tarihleri 2019 burçların yeni sıralaması nasıl? - Internet Haber

BOĞA BURCU :

Sağlığınıza özen göstermeniz ve dikkat etmeniz gereken bir ay içindesiniz sevgili boğalar. Uykusuz günlere hazırlıklı olun. Gizli düşmanlıkların ortaya çıkabileceği günlerden geçiyorsunuz. Bol sabır göstermeniz gereken bir ay içinde yeni adımlara kapalı olarak geçireceğiniz günlerdesiniz. Bu ay partneriniz ya da hayatınızdaki biri hakkında önemli bir olayı öğrenebilirsiniz.

İkizler ve yükselen İkizler burcu özellikleri - Internet Haber

İKİZLER BURCU :

Çevre ve arkadaşlıklarda kavga edebileceğiniz bir ay sizleri bekliyor. Bekar ikizlerin eski sevgililerin gündeme gelmesi söz konusu olabilir bu ay için sevgili İkizler burcu. Yaşam enerjisinin güçlü olacağı kuvvetli enerjik hissedeceğiniz bir ay bekliyor. Bankalar ve finansal konulara dikkat etmeniz gereken bir ay olacak.

Yengeç Burcu Özellikleri | Kadını, erkeği, aşk, iş, sağlık hayatı, sevdikleri...

YENGEÇ BURCU :

İş kariyer ile ilgili yeni başlangıçlar veya daha önceki konularla ilgili sonuçlanmalar söz konusu olacak ekim ayında. Eskiden kalma sonuçlanmayan işlerinizde emeklerinizin karşılığını almaya başlayacaksınız. Tamir ve şifalanma sizleri bekliyor ama adım atarken daha yavaş ve beklemeli olmanız sizin için daha faydalı olacak .

Burçların tarihi değişti Aslan burcu yeni tarihi ne oldu 2019? - Internet Haber

ASLAN BURCU :

Yolculuk ve seyahat ile ilgili güzel haberler bekliyor. Olumlu hediyeler olmayan işlerin olması bu ay için mümkün. Ertelenen paranın gelmesi ve yatırım için doğru zamandasınız. Aile içi ilişkilerde daha dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz.

Başak Burcu Özellikleri | Kadını, erkeği, aşk, iş, sağlık hayatı, sevdikleri...

BAŞAK BURCU :

Başak burcu için maddi ve finans konusunda iyi bir aydasınız. Sözleşmelere dikkat etmelisiniz. İletişim de problem yaşadığınız konularda çözümlere kavuşacağınız bir ay olacak.

Terazi Burcu Özellikleri | Kadını, erkeği, aşk, iş, sağlık hayatı, sevdikleri...

TERAZİ BURCU :

Ön planda hissedeceğiniz bir süreç içerisine gireceksiniz. Öfkenizi dökmek isteyeceğiniz bir ay ekim ayı olacak sizin için parasal konular için kasımı beklemeniz daha iyi gibi görünüyor.

2020 Eylül ayında Akrep burcunu neler bekliyor, nasıl olacak? Akrep burcu Eylül kariyer, sağlık, aşk ve aile ilişkileri yorumları! | - Özel Haberler

AKREP BURCU :

İçinize dönmemiz gereken bir ay önceden planladığınız olaylar için doğru ay olacak ekim ayı . İç hesaplaşma sır ve gizleri öğrenme bekliyor sizleri. Verdiğiniz kararları ertelemeniz sizin için daha iyi olacak.

Yay Burcu Özellikleri | Kadını, erkeği, aşk, iş, sağlık hayatı, sevdikleri...

YAY BURCU :

Gizli saklı konuların ortaya çıkabileceği bir dönem olacak. Gözünüzü dört açmanız gerekiyor. Yeni bir aşka adım atacağınız eskiden tanıdığınız insanlarla yeni bir aşama geçeceğiniz bir ay olacak. Kafanızın karışık olacağı bir süreç de paranoyak seviyeye gelmemeye dikkat edin.

Oğlak Burcu Özellikleri | Kadını, erkeği, aşk, iş, sağlık hayatı, sevdikleri...

OĞLAK BURCU :

Evliliklerde problemler sizleri bekliyor . İş hayatında ağır bir tempoya hazırlıklı olun sevgili oğlaklar. Yanlış anlaşılmalara dikkat edilmesi gerekiyor özellikle arkadaşlık ilişkilerinde. Zor mücadele edeceğiniz bir ay bekliyor sizleri sevgili oğlaklar .

KOVA BURCU EKİM AYI YORUMU

KOVA BURCU :

Kova burçları finansal konularda bu ay sizlere yazacak. Artık olumlu dönüşler beklediğiniz rahat geçireceğiniz bir ay olacak. Hakkınızı almayı düşündüğünüz aklınızda kalan şeylerden haksızlıklardan sonunda kurtulacaksınız. Diğer burçlara göre daha keyifli geçireceğiniz bir süreç.

Balık Burcu Özellikleri | Kadını, erkeği, aşk, iş, sağlık hayatı, sevdikleri...

BALIK BURCU :

Kendinizi kapatmak istediğiniz bir ay olacak. Ekonomik konularla ilgili sıkıntılar olabilir. Bu ay sizi ani olaylar bekliyor olacak. Kasın ortalarına kadar finansal girişimlere başlamamanız sizin için daha iyi olacak. Geçmişe dahil üstünü kapattınız konuların pat diye karşınıza çıkması sizleri şaşırta bilir daha sağlam adımlarla atmanız gerekiyor.

Ekim bizlere seçtiğimiz yolların neler getirdiğini gösteren bir ay olacak …

Güzel bir ay geçirmeniz dileğiyle …

ig : shoppergossip

Netflix Türkiye’de Ekim Ayında Yeni Neler Var?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

twenty + fifteen =

%d blogcu bunu beğendi: