Kültür-SanatTeknoloji

Elektrikli Chopper Motosiklet: Buzzsaw

Elektrikli motosikletler günden güne yaygınlaşmış durum. Hal böyle olunca elektrikli motor seçimi de güçleşmiş oluyor. Bu alıcılar için de zor bir tercih oluyor. İşte bu elektrikli motosikletler arasında öne çıkan bir araç var, Jigsaw Electronics tarafından geliştirilen Buzzsaw.

Indiegogo üzerinden satışa sunulan motor, chopper benzeri bir elektrikli motosiklet modeli. Görüntüsü oldukça dikkat çekici olan Buzzsaw, sök tak olarak 60V/30-Ah pil paketi taşıyor. Eğime ve kullanıma bağlı olarak 80 km kadar menzil getiren Buzzshaw, arkasında yer alan 3.000W elektrik motoru ile 80 km/s hıza kadar çıkabiliyor. 180 nm torka sahip motor, 4 ila 6 saat arasında tamamen dolabiliyor.

RAR Nedir? RAR Nasıl Açılır? RAR nasıl oluşturulur?

Yerleşik aydınlatma ve disk frenler ile donatılan elektrikli motosiklet Buzzsaw, istenirse sadece siyah değil farklı renklerle de üretilebiliyor. 90 kg ağırlığı bulunan motosiklet, 180 kg’a kadar rahatlıkla taşıyabiliyor. Yapısı gereği sadece tek kişilik olan motosiklet, süspansiyon sistemlerine de sahip ve gidonunda birçok konuda bilgi veren bir LED ekran taşıyor. Aydınlatma altyapısı LED üzerine kurulan motosiklet, patlamaya dayanıklı özel lastikler üzerine kurulmuş.

Buzzsaw elektrikli chopper’ı indiegogo üzerinden bağış ile alabilirsiniz. Fiyat 1.140 dolar seviyesinde yer alıyor. Buzzsaw’ın normal satışı ise 1.900 gibi bir rakamdan yapılacağını konuşuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

four × five =

%d blogcu bunu beğendi: