SeyehatKültür-SanatTeknoloji

Oturduğun Yerden Virtual Vacation Sayesinde Tüm Dünya’yı Dolaşın!

Evdesin yatıyor ve pinekliyorsun. Yaşıtların iş sahibi olmuş ve belkide dünyayı geziyor. Üzgünüz gerçekler bunlar ama artık sizde bir bilgisayar sayesinde tüm dünyayı gezebilirsiniz. Virtual Vacation internet sitesinde, dünyanın dört bir yanında şehirleri gezmek, canlı olarak izlemek ya da hangi şehirde olduğunuzu tahmin ettiğiniz mini bir oyun oynamak mümkün.

Boş zamanları değerlendirme şekli herkesin çok farklıdır. Kimi gezip tozar kimi bütün gün oyun oynar kimi ise bütün gün “sonraki bölüm” yapar. Boş zamanlarınızı olumlu değerlendirebileceğiniz bir önerimiz var. Önereceğimiz internet sitesi sayesinde gezip tozup sürteceksiniz hem de eğlenceli vakit geçireceksiniz!

Virtual Vacation, dünyanın her köşesinden yüzden fazla şehri ekran karşısında dilediğiniz gibi gezmenizi sağlıyor. Sitede ziyaretçilere pek çok farklı seçenek sunulmuş durumda. Uzun bir yürüyüşü ya da bir şehrin üzerinden uçakla geçmeyi seçebileceğiniz sitede aynı zamanda mini bir oyun da yer alıyor.

Canı Sıkılanlar İçin 13 Acayip Web Sitesi

Bilgisayardan Dünya’yı Nasıl Dolaşırım?

Virtual Vacation’ı kullanmak oldukça kolay. Site karşınıza girer girmez seçenekler sunuyor. Bu seçeneklerden dilediğinizi seçip gezintiye başlamak için tek yapmanız gereken Virtual Vacation‘u ziyaret etmek. Dilerseniz aşağıdaki listeden merak ettiğiniz seçeneğe tıklayıp doğrudan yolculuğunuza başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

five + 12 =

%d blogcu bunu beğendi: