HaberlerDünyaTeknoloji

Jeff Bezos Kendi Roketiyle Uzaya Çıkacak! Geri dönmemesi için imza kampanyası başlatıldı.

Jeff Bezos Kendi Roketiyle Uzaya Çıkacak! Geri dönmemesi için imza kampanyası başlatıldı. Jeff Bezos’un Dünya’ya dönmesini engellemek için bir imza kampanyası başlatıldı. Önümüzdeki ay Shepard Blue Origin roketiyle 6 kişilik mürettebat ile ilk uçuşunu yapacak. Kampanyaya 7.000’den fazla kişi katıldı. Kampanyayı başlatanların elinde çok fazla neden var.

Bezos’un, bu imza kampanyası kapsamında Süpermen’in düşmanı olarak tanıdığımız Lex Luthor olduğu öne sürülüyor. Bezos, düz Dünya5G mikroçipleri gibi birçok konuyla bağdaştırılıyor, dolayısıyla da bu konularla alay ediliyor.

Elon Musk’ın da Jeff Bezos ile Gitmesini İstiyorlar!

Jeff Bezos Kendi Roketiyle Uzaya Çıkacak! Geri dönmemesi için imza kampanyası başlatıldı.

Bezos’un geri dönüşünü engellemek amacıyla başlatılan bu imza kampanyasına gelen yorumlar ise oldukça eğlenceli. Kimileri; TeslaSpaceX ve son zamanlarda Bitcoin ile tanıdığımız Elon Musk’ı da yanında götürmesini isterken kimileri de Bezos’un devasa servetinin herkesçe paylaşılabileceğini savunuyor.

Jeff Bezos’un bu konu hakkında bir yorumu bulunmuyor fakat imza kampanyasını başlatan Jose Ortiz, kendisine sorulduğunda esprilerine devam ederek kötülüğün efendisinden kurtulmak için bu uçuşun mükemmel bir fırsat olduğunu ve kaçırılmaması gerektiğini söylüyor.

Jeff Bezos, bu uçuşta altı kişilik bir ekibin parçası olacak ve koltuklardan biri, geçtiğimiz haftalarda bahsettiğimiz açık arttırmaya konulmuş olan koltuk. Sahibinin ise bu koltuğa tam 28 milyon dolar ödediği biliniyor. Uçuş, Apollo 11’in aya inişinin 52’nci yıl dönümüne denk gelen 20 Temmuz’da gerçekleşecek ve ekip, yaklaşık saatte 3220 kilometre hızla uzaya doğru yol alacak. Jeff Bezos, uzaya çıkacak ve bakalım bu macera nasıl sonlanacak.

NFT (Non-Fungible Token) Nedir? Nasıl NFT Satışı Yapılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eighteen + 3 =

%d blogcu bunu beğendi: