TeknolojiKültür-Sanat

Mendebur Lemur – Deep Turkish Youtube

“Selam Lemur severler.” diye başlamak istiyoruz. Bu serimizde Youtube’un en teknolojik çocuğu Mendebur Lemur kanalını inceleyeceğiz. Lemur’un, Bursa’lı olmasından dolayı hemşerimiz hakkında çokta olumsuz bir şey diyemeyeceğiz. Zaten pekte olumsuz yanı yok.

Mendebur Lemur’un video içerikleri teknoloji ağırlıklı gözükse de, kanalın asıl içeriği hobi, teknoloji ve eğlence diyebiliriz. Biz Lemur’u izlerken çok zevk alıyoruz. Lemur, kendisini Madagaskar ormanları gibi her telden bir şeyler bulabileceğiniz bir kanal olarak tanıtıyor. Hadi Mendebur Lemur, kanalına yakından bakalım.

Mendebur Lemur Youtube Kanalı

Mendebur Lemur Youtube kanalı, bir teknoloji kanalı ancak Lemur, kendisini eğlence kanalı olarak yorumluyor. Standart bir teknoloji kanallarındaki gibi şu ürünü tanıtayım yok şu ürünün kutusunu açayım gibi değil, sıra dışı ürünler inceleyip hatta daha da abartalım, Türkiye’de var olmayan ürünleri inceleyip bize keyifli dakikalar yaşatan bir Youtube içerik üreticisi. İncelediği veya aldığı bütün ürünlerde bir Lemur eklentisi görebiliyoruz. Çünkü, Lemur kanalı teknolojiyi incelemenin yanında teknoloji var etme düşüncesi içerisinde. El yatkınlığını da göz önünde bulundurmak gerekir.

Çin’den getirdiği ürünleri incelerken hayretle ile bakıyoruz. Kanalın asıl popüler olmasının sebeplerinden biri, yurt dışından gelen ürünleri incelemesi. Ayrıca tamamen teknolojik bir evi var. Eve hayranlıkla bakıyoruz. Kardeşiyle çektiği videolar da ise gerçekten büyük bir eğlence ortamı var. Kardeşinin Lemur’a göre daha komik olduğunu düşündüğümüzden, birlikte çektiği videolar genelde eğlenceli oluyor. Ayrıca evde hüsnülerle birlikte yaşıyor. Evdeki her yeşilliğe ve hayvana hüsnü ismi vererek bizi çok şaşırtıyor. Bizlere ne kadar sıra dışı biri olduğunu gösteriyor.

Ayrıca Lemur, pek fazla reklamını yapmasa da bildiğimiz kadarıyla kendisi teknoloji üzerine bir şirket sahibi. Aslında daha çok video beklentisi içerisindeyiz, ancak kendi yaptığı işler de göz önünde bulundurulduğunda bu durum zor gibi duruyor. Yine de bizim tavsiyemiz eğlenceli içeriklerin artması, life içeriklerin artması ve de youtube içeriklerinin daha sık gelmesi… Siz de Lemur kanalını bağlantıya tıklayarak takip edebilirsiniz.

Ekşi Sözlükte Mendebur Lemur

Mendebur Lemur - Deep Turkish Youtube
Mendebur Lemur - Deep Turkish Youtube
Mendebur Lemur - Deep Turkish Youtube
Mendebur Lemur - Deep Turkish Youtube
Meaty & Cheesy – Deep Turkish Youtube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

20 + six =

%d blogcu bunu beğendi: