Kültür-SanatTeknoloji

Netflix Türkiye: 2020 Nisan

Zor günlerden geçtiğimiz şu günlerde biliyoruz ki, evde karantina altında zaman geçirecek şeyler arıyorsunuz. Öncelikle olarak bu zamanınızı pinek.net ‘te değerlendirebilirsiniz.Ardından sizler için derlediğimiz Netflix’ in Nisan ayında yayına girecek dizileri,filmleri ve belgeselleri izleyebilirsiniz. İşte Netflix’ te bu Nisan ayında gelecek olanlar.

La Casa de Papel: 4.Sezon / 3 Nisan

Profesör’ün planı açığa çıkarken hayatları tehlike altında olan soyguncular, İspanya Merkez Bankası’nın hem içindeki hem de dışındaki düşmanları savuşturmak zorunda kalır.

Community / Tüm Bölümler / 1 Nisan

Hukuk diploması iptal edilen bir avukat, topluma uyum sağlamakta zorluk çeken kişileri eğitmek amacıyla bir grup kurar. Popüler komedi dizisi şimdi tüm bölümleriyle Netflix’te.

Sunderland ‘Til I Die: 2. Sezon / 1 Nisan

Hevesli ve genç çaylak, küçük kasabalarındaki büyük bir uyuşturucu vakasında düşe kalka, ite kaka ilerleyen ve bizzat babasının idaresinde olan polis gücüne katılır.

Yüksek Dozda Bir Skandal / Mini Dizi / 1 Nisan

İki narkotik laboratuvarı kimyagerinin şaşırtıcı suçları, bir eyaletin yargı sistemini felç ederken avukatlar, yetkililer ve mahkûmlar için adaletin tanımı bulanıklaşır.

Rampage: Büyük Yıkım / 5 Nisan

Mars’tan alınan bir örnekte tek hücreli organizma keşfedilmesi heyecan yaratır. Yaşam biçiminin zekâ belirtileri göstermeye başlamasıyla heyecan yerini korkuya bırakır.

Öğrenci Ofisi / 10 Nisan

Paris’in en fakir bölgelerinden birinde bir rehberlik öğretmeni, hem özel sorunlarıyla uğraşır hem de kendini dezavantajlı öğrencilerle çalışmaya adar.

Mauide / 3 Nisan

Yeni İskoçyalı bir kadının bir evde hizmetçi olarak çalışırken bir yandan yeteneklerini bileyerek nasıl toplumun sevilen bir figürü haline geldiğini anlatır. Kanadalı sanatçı Maud Lewis’in gerçek hayatını anlatan biyografik yapımın başrollerinde ünlü oyuncular Ethan Hawke ve Sally Hawkins yer alıyor.

Coffee & Kareem

Coffee & Kareem, adını temize çıkarmaya çalışan bir polis memurunun hikayesini konu ediyor. Detroitli bir polis memuru, büyük bir iftiraya maruz kalır. Adam, adını temize çıkarmak için vakit kaybetmeden harekete geçer. Şehirdeki en azılı suçluyu yakalamak ve adını temize çıkarmaya çalışan adam, bunun için kız arkadaşının 11 yaşındaki oğlu ile birlikte çalışmak zorunda kalır.

Aşk 101 / 24 Nisan

1998 yılında geçen ve günümüze uzanan Aşk 101, okula devam edebilmek için en sevdikleri öğretmenlerini okulda tutmak üzere plan yapan 17 yaşında bir grup asi gencin hikayesini konu alıyor. Öğretmenlerini yeni basketbol koçlarına aşık etmek üzere işe koyulduklarında ise asıl kendileri aşkı keşfetmeye başlarlar.

After Life: 2. Sezon / 24 Nisan

Yeni sezonda eşinin ölümünün yol açtığı derin kederle boğuşmaya devam eden Tony (Ricky Gervais), çevresindekiler için daha iyi bir arkadaş olmaya çalışır. Karakterlerin her birinin yaşadığı sorunlar, yerel gazetenin kapanma tehlikesiyle karşı karşıya kalmasıyla iyice yoğunlaşır. Kentteki yerel amatör tiyatro oyunu herkesin keyfini yerine getirmeye yetecek midir?

Brews Brothers / 10 Nisan

Birbirine yabancılaşmış bu iki erkek kardeş, bira yapımı hakkındaki her şeyi biliyor. Keşke aile olmak hakkında da bir fikirleri olsaydı.

La casa de las Flores: 3. Sezon / 23 Nisan

Meksika’da yaşayan zengin ve sırlarla dolu bir aileyi konu alan kara komedi 3. sezonuyla geri dönüyor.

Extraction / 24 Nisan

Kiralık asker Tyler Rake, bir suç örgütü liderinin oğlunu kurtarmak üzere tutulur. Bu görev hem Tyler’ın hem de çocuğun hayatını sonsuza dek değiştirir.

La Casa de Papel: Fenomen / 3 Nisan

“La Casa De Papel”in başarı öyküsünü konu alan film, dizinin kahramanları profesör ve sevimli hırsızların nasıl dünyayı kasıp kavurduklarını anlatıyor.

Masumiyet Dosyaları / 15 Nisan

Masumiyet Projesi, haksız mahkûmiyetlerin ardındaki bir dizi yanlış adımı ve aldatmacayı açığa çıkarırken kurbanların ve sanıkların uğradığı adaletsizliği de ifşa ediyor.

Morgan Freeman ile İnancın Hikâyesi: 3. Sezon / 22 Nisan

İnsanlık tarihinde dinin rolünü, inançlarımızın bizi birbirimize nasıl bağladığını ve hayata dair diğer zorlu soruların olası yanıtlarını arayan Morgan Freeman, belgesel dizinin yeni sezonuyla tekrar ekran karşısında.

Nightcrawler / 1 Nisan

Los Angeles’ta polis muhabirliği yapmaya başlayan Lou Bloom (Jake Gyllenhaal), kendi hikayesinin yıldızı olmak için gözlemci ve katılımcı olmak arasındaki çizgiyi kaçırır.

Hatfield ve McCoy: Bitmeyen Düşmanlık / 1 Nisan

Aksiyon dolu bu Western filmi, Hatfield’lar ile McCoy’lar arasında onlarca yıl süren ve her iki aileden birçok hayata mal olan kan davasının tarihî öyküsünü anlatıyor.

#blackAF: 1. Sezon / 17 Nisan

Barris’in gerçek yaşamından esinlenen bu aile komedi dizisinde Kenya Barris ve Rashida Jones başrollerde.

Hanna / 1 Nisan

Hanna, eski bir CIA ajanı olan babası tarafından Finlandiya’nın balta girmemiş ormanlarında, soğukkanlı bir ölüm makinası olarak yetiştirilmiştir. 14 yaşına gelince babası onu ilk suikastını gerçekleştirmesi için Avrupa’ya gönderir. Yol boyunca hedefine kitlenmiş bir şekilde, usta bir katil gibi soğukkanlı hareket eden Hanna, başına gelen çeşitli olaylar sonucunda hedefine yaklaştıkça varoluşsal soru ve sorunlarla boğuşmaya başlar.

Get Hard / 1 Nisan

Darnell Lewis, ailesinin refahı için daha güzel bir yerden ev almaya çalışan ama parası yetmeyen bir adamdır. Bu sırada dolandırıcılıktan tutuklanan milyoner James King, 10 yıllık cezasını çekmek üzere San Quentin Hapishanesi’ne gönderilecektir. Fakat demir parmaklıklar ardına girmeden Darnell Lewis’i işe alır, ondan öğreneceği birçok şey vardır. Lewis, King’i hapishane koşullarına hazırlayacaktır.

Absürt Gezegen / 22 Nisan

Bir dizi sıra dışı yaratığın ve bizzat Tabiat Ana’nın ağzından anlatılan bu eğlenceli bilim dizisi, Dünya’nın en olağanüstü hayvanlarının yaşamlarını inceliyor.

Willoughby Ailesi / 22 Nisan

Bencil ebeveynleri tarafından terk edilen Willoughby kardeşler, yeni ve modern bir aile kurmak için modası geçmiş değerlerini günümüz dünyasına uyarlamayı öğrenmek zorunda kalır. Newbery Ödüllü yazar Lois Lowry’nin kitabından uyarlanan filmin başrollerinde Ricky Gervais, Maya Rudolph, Will Forte, Martin Short, Alessia Cara ve Jane Krakowski yer alıyor.

Nailed it!: 4.Sezon / 16 Nisan

Sevdiğiniz sunucular ve iştahınızı kabartan karmaşalarla “Nailed It!” mutfaklarına tekrar hoş geldiniz. Burada herkes ama hakikaten herkes kazanabilir.

The Midnight Gospel / 16 Nisan

“Duncan Trussell Family Hour” podcast yayınındaki röportajları kullanan bu animasyon dizisi, hayatın anlamını arayan bir uzay yayıncısının öyküsünü aktarıyor.

Fauda: 3. Sezon / 16 Nisan

İsrail ajanı Doron Kavillio, gizli görev ekibi Şin Bet’in aralanlar listesinin en üstlerinde yer alan bir Hamas liderinin peşine takılınca azimli bir genç boksörü tuzağa düşürür.

The Big Show Show: 1. Sezon / 6 Nisan

Acı dolu bir geçmişi olan Oslolu bir dedektif, memleketi İzlanda’ya dönerek azimli bir polisin gizemli bir fotoğrafla bağlantılı bir seri katili yakalamasına yardım eder.

Terrace House: Tokyo 2019-2020: 3. Kısım / 7 Nisan

Altı yabancı Tokyo’da müthiş bir evi paylaşıyor ve aynı çatı altında yaşarken aşkı arıyor. Bu senaryosuz yapımda neler yaşanacağı tamamen onlara bağlı.

Cinayetten Affa: Cyntoia Brown’ın Hikâyesi / 29 Nisan

16 yaşındaki Cyntoia Brown ömür boyu hapse mahkûm edildikten sonra geçmişi, fizyolojisi ve bizzat yasa hakkındaki sorular, onun suçluluğunun sorgulanmasına yol açar.

%d blogcu bunu beğendi: