TeknolojiKadın & ModaKültür-Sanat

Netflix Türkiye’ de Mayıs Ayında Gelecek Olan İçerikler

Zor günlerden geçtiğimiz şu günlerde biliyoruz ki, evde karantina altında zaman geçirecek şeyler arıyorsunuz. Öncelikle olarak bu zamanınızı pinek.net ‘te değerlendirebilirsiniz.Ardından sizler için derlediğimiz Netflix’ in Mayıs ayında yayına girecek dizileri,filmleri ve belgeselleri izleyebilirsiniz. İşte Netflix’ te bu Mayıs ayında gelecek olanlar.

NETFLİX TÜRKİYE

35. White Lines / 15 Mayıs

White Lines / 15 Mayıs
Manchester’lı bir DJ’in İbiza’da esrarengiz bir şekilde kaybolmasından yirmi yıl sonra ölü bedeni ortaya çıkar ve kız kardeşi olayın perde arkasını öğrenmek için sırlarla dolu adaya masraf.34. Snowpiercer

Snowpiercer
Dünyada yaşanan bir felaketle birlikte dünya artık buzla kaplı çorak bir araziye dönüşmüştür. Hayatta kalan insanlar ise dünyanın çevresini dolaşan devasa bir trende yaşamak zorunda kalır.33. The Eddy / 8 Mayıs

The Eddy / 8 Mayıs


Günümüz Parisi’nin renkli ve oldukça kültürlü mahallelerinde geçen The Eddy, zor durumda olan bir barın sahibini, barın orkestrasını ve şehirde karşılaşacakları tehlikeleri merkezine alıyor.32. Hollywood / 1 Mayıs

Hollywood / 1 Mayıs

Ryan Murphy ve Ian Brennan’ın yeni mini dizisi, II. Dünya Savaşı sonrası Hollywood’ta bedeli mutlaka başarıya ulaşmaya çalışan bir grup oyuncu ve sinemacı adayının mücadelesini anlatıyor.31. Space Force / 29 Mayıs

Space Force / 29 Mayıs

ABD Silahlı Kuvvetleri’nin yeni kurduğu Uzay Bölüğü’ne atanan bilim insanları, Beyaz Saray’den gelen beklenmedik bir buyruk ile aya gidip orada hakimiyet kurmak suretiyle harekete geçer. Yapımcılığını Steve Carrel ve Greg Daniels üstleniyor.30. Dead to Me / 2. Sezon / 8 Mayıs

Dead to Me / 2. Sezon / 8 Mayıs

Jen ve Judy, arka bahçelerindeki kanlı sürprizin ardından hayatlarına devam edip bir yandan da karanlık bir sırrı gizli saklı tutmak için çabalar. Kasabaya yeni gelen sürpriz bir ziyaretçi ve peşlerini bırakmayan Dedektif Perez yüzünden ise hayatlarında asla olmadıkları kadar riskle boğuşurlar.

29. Into the Night / 1 Mayıs

Into the Night / 1 Mayıs

Güneş ışınlarına maruz kalan hepimiz ölmeye başlar. Dünyada bir felaket senaristliği yaşanırken Brüksel’den kalkan gece uçuşundaki yolcular, hayatta kalmak için canları pahasına savaşır.


28. Valeria / 8 Mayıs

Valeria / 8 Mayıs

İşinde ve evliliğinde kriz yaşayan bir yazar, üç yakın dostuna sığınarak onlardan yardımcı alır. Elisabet Benavent’in romanlarından uyarlandı.


27. Workin’ Moms / 4. Sezon / 6 Mayıs

Workin’ Moms / 4. Sezon / 6 Mayıs

Anneler çocuklarını, eşlerini, işlerini ve en önemlisi kendilerini savunmaya başladıklarında değişiklik rüzgârları esmeye başlar.


26. Restaurants on the Edge / 2. Sezon / 8 Mayıs

Restaurants on the Edge / 2. Sezon / 8 Mayıs

Uzmanlar, dünyanın dört bir tarafındaki restoranları kurtarma görevlerine devam eder. Biraz cesaret ve bolca tadilatla mucizeler yaratılabilir.


25. Blood & Water

Blood & Water

16 yaşlarında bir kız, 17 sene önce kaçırılan ablası bulunduğunu planladığı bir kızla aynı liseye nakledilmeyi başarır.


24. All Day and a Night / 1 Mayıs

All Day and a Night / 1 Mayıs

Müebbet hapis yatmakta olan genç bir erkek, kendisini suça iten insanları, koşullarını ve sistemi sorgular.

23. Te quiero, imbécil / 15 Mayıs

Te quiero, imbécil / 15 Mayıs

Aynı gün arasında hem kız arkadaşını bununla beraber işini kaybeden 30’lu yaştaki bir adamın bütün hayatı altüst olur.


22. Medyatik Davalar / 11 Mayıs

Medyatik Davalar / 11 Mayıs

Medyatik Davalar, tarihin en trajik davalarını ve medyanın bu davalarda kararları iyi mi etkilemiş olabileceğine ışık tutuyor.


21. Eğlenceli Tarih Dersleri

Eğlenceli Tarih Dersleri

Bilimsel gelişmeler, toplumsal hareketler ve dünyayı değiştiren keşifler infografik tablolar ve arşiv görüntüleriyle tarih dersine dönüşür.


20. Angry Birds Movie / 1 Mayıs

Angry Birds Movie / 1 Mayıs

Uçamayan kuşların huzur arasında yaşamış olduğu güzel bir adada huzuru olmayan belki de tek kuş, öfke problemini bir türlü yenememiş olan Red’dir. Red, Chuck ve Bomb adlı öteki iki kuşla birlikte devamlı olarak dışlanmaktadır. Bir gün adaya vapur dolusu domuz gelir. Adadakilere arkadaşça davranan domuzlar kuşların itimatını kazanır. Ancak bir gece adadaki bütün yumurtaları çalarak kaçarlar. Ne yapacağını bilmesi imkansız halde biçare kalan kuşlar, en başından beri domuzlara kuşkuyla yaklaşmış olan Red’den yardım isterler. Red’in çözümü bellidir, içlerindeki öfkeyi serbest bırakarak savaşmak!


19. Ocean’s Eleven / 1 Mayıs

Ocean’s Eleven / 1 Mayıs

Danny Ocean hapisten yeni çıkmış bir soyguncudur. Ancak Danny’nin hapisten çıkınca giriştiği ilk şey tarihin en büyük kumarhane soygununu gerçekleştirmeye çalışmak olacaktır. Danny, rakiplerine karşı acımasızlığı ile meşhur Terry Benedict isimli erkeğin Las Vegas’ta ki 3 kumarhanesini birden aynı gecede soymayı planlamaktadır.


18. Ocean’s Thirteen / 1 Mayıs

Ocean’s Thirteen / 1 Mayıs

Danny Ocean takımı ile birlikte tekrar macera peşinde. Tanınan en belirgin soyguncu çetelerinden biri haline gelen bu takım şimdi kendilerine ilişik kumarhanenin arasında yer alacak maceralar ile buluşacaktır. Soygun devam ederken artık kendi kumarhanelerini de kollamak zorundadırlar. Takımdan olan Rueben Tishkoff, gaddar kumarhaneci Willie Banks’ten yana sağlam bir kazık yemiştir. İntikam zamanıdır ve gündemde muhtelemen takımın hazırlanması ihtiyaç duyulan en büyük soygun olacaktır.


17. Kadın İşi Banka Soygunu / 1 Mayıs

Kadın İşi Banka Soygunu / 1 Mayıs

Birbirinden farklı dört hanım Nihal, Dürdane, Gülay ve Bilge yakın arkadaşlardır En fena günlerinde birbirlerine destek olan bu dörtlü bu kez de Gülay için bir gece bir araya gelir. Kocası onu terk etmiştir ve iki buçuk yaşındaki oğlunu da alıp annesinin yanında yaşamaya başlamıştır. Birtakım sağlık sorunları ve ödeyemediği kredi borçları yüzünden kendi işi de tehlikeye girmiştir ve haiz olduğu minik tekstil atölyesindeki tüm makinalarına da el konmuştur. Maddi ve tinsel açıdan kötü bir dönemden geçen Gülay, buluştukları akşam, ancak banka soyarsa kendini kurtarabileceğini esprili bir şekilde söyler. Başta öteki dostlarının da ciddiye almadığı bu şaka, aralarında uzayıp gider ve ciddi bir soygun planına dönüşür. Hiçbirinin tahmin etmediği bu planıın aksamaması için ellerinden geleni yaparken birtakım komik sürprizler ve dostluklarını sınayan anlamış olur da onları beklemektedir.


16. Mamma Mia! Here We Go Again / 7 Mayıs

Mamma Mia! Here We Go Again / 7 Mayıs

Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz, klasik film Mamma Mia’nın devam halkası. Filmde karakterlerin dününü ve bugününü araştırmak, geçmişte oluşan ilişkilerin günümüze nasıl tesir ettiğini göstermek üzere zamanda geri ve ileri gidiliyor. Donna karakterinin geçmişiyle, onun kızı Sophie’nin hikayesini farklı zaman çizgileri üzerinden ortak bir paydada buluşturan devam halkasında, bu defa hamile olan Sophie annesinin geçmişini keşfediyor ve onun gençliğinin anılarını dinliyor. Bu süreçte büyükannesi ve aile dostları da ona eşlik ediyor.


15. Spider-Man: Homecoming / 7 Mayıs

Spider-Man: Homecoming / 7 Mayıs

Yenilmezler ile yaşamış olduğu maceranın büyüsüne kapılan genç Peter kendini kanıtlama isteğiyle dolup taşan bir gençtir. Ancak yaşı gereği birçok değişik sorumluluğu vardır. May halası ile yaşayan genç Peter bir yandan da ona göz kulak olan Demir Adam ile arkadaşlığını ilerletmiştir. Okul hayatına alışmaya ve basit bir genç şeklinde yaşamaya çalışan Peter’ın aklında ise suçla savaşmak ve dünyayı daha güvenli bir hale getirmek vardır. Vulture yepyeni bir düşmanı yaşamış olduğu şehre gönderdiğinde ise Peter’ın kendini gösterme fırsatı çıkacak, sadece en kıymetli gördüğü herkes tehdit altında olacaktır…


14. Evim Sensin / 15 Mayıs

Evim Sensin / 15 Mayıs

Leyla başından geçen bir ayrılık sonrası baba evine dönmüştür. Kalbi kırıktır ve çocukluğundan beri sorunlu bir ilişkileri olan babası Selim ile aralarındaki sorunları çözmeye çalışmaktadırlar.
İskender ise minik yaşlardan beri şanssız bir hayat yaşamış olan yetimhanede büyümüş ve yaşamı süresince hiç evim diyebileceği bir yere sahip olmamış bir adamdır. Beklenmedik bir biçimde karşılaşan bu ikili onları aradıklarını bulmalarını sağlayacak bir aşkın içerisine sürüklenir, Leyla yaralarını sararken , İskender’in evi Leyla olur fakat bu güzel hikayenin bu şekilde sürmesine engel olacak olaylar peşlerini bırakmaz…


13. Ted / 22 Mayıs

Ted / 22 Mayıs

8 yaşındaki John bir Noel gecesi sevgili oyuncak ayısının canlanmasını, kendisiyle konuşmasını diler ve ertesi sabah en iyi arkadaşı olan oyuncak ayı Ted, konuşan canlı bir ayıcığa dönüşür! John artık bir tek değildir aksine fazlaca mutludur ama atladığı ufak bir ayrıntılar vardır: Herkes büyür! Artık 30’lu yaşlarının ortasında olan John ayı Ted ile bir ömür geçirmiş, aynı evi paylaşmıştır. Dahası Ted de insan hayatına ahenk sağlamış, John’dan daha çapkın, daha edepsiz fakat bir o kadar da şirin bir mahluk olmuştur. Tek bir sorun vardır, Ted John’u hiç kimseyle paylaşmak istemez; bir seneden fazladır sevgilisi olan Lori’yle bile. John ise kendi dünyasına devam edebilmek için ted’den ayrılmak zorunda bulunduğunu hisseder…


12. Overlord / 26 Mayıs

Overlord / 26 Mayıs

Overlord Operasyonu’nun hikayesinde, 2. Dünya Savaşı’nda, bağlaşık güçlerin Normandiya’ya asker çıkarması yapacağı günün arifesinde, bir grup Amerikalı paraşütçü, hasım hattının peşinde bırakılır. Askerlerin buraya bırakılmasının amacı saldırının başarısı için önemli bir rolü gerçekleştirmektir. Fakat askerler hedeflerine yaklaşırken beklenmedik bir şeyle karşılaşırlar. Nazi işgali altındaki köyde, sadece bir askeri operasyondan fazlasının olduğunu fark ederler.


11. The Gentlemen / 5 Mayıs

The Gentlemen / 5 Mayıs

Usta senarist ve yönetmen Guy Ritchie’in imzasını taşıyan The Gentlemen, Matthew McConaughey, Charlie Hunnam, Henry Golding ve Colin Farrell benzer biçimde dev isimleri bir araya getiriyor. Aksiyon-güldürü türündeki film, Londra’da uyuşturucu satıcılığı yapan Amerika asıllı Mickey Pearson’ın emekli olmak istemesinin ardından yaşanan zincirleme olayları takip ediyor.


10. Suits / 8. Sezon / 21 Mayıs

Suits / 8. Sezon / 21 Mayıs

9. Casino / 22 Mayıs

Casino / 22 Mayıs

Casino’da Ace Rothstein renkli gece hayatı ve kumar çılgınlığıyla meşhur olan Las Vegas’ın bu kumarhanelerinden birini yöneten bir işletmecidir. Rothstein bu işe başladığı günden bu yana işini düzgün yapmış olup güvenilirliğini korumaya ve kumarhane sahipleriyle arasını iyi tutmaya çalışmıştır. Ta ki yakın bir arkadaşı olan Nicky işlerde ona destek olmaya başlayana kadar…


8. Rough Night / 20 Mayıs

Rough Night / 20 Mayıs

Bekarlığa veda partisi verecek olan bir öbek kız arkadaş doya doya eğlenebilmek için bir villa kiralarlar. Arkadaşlarının evliliğini kutlayan kız grubu eğlenceyi tamamlaması için adam striptizciler de getirtir. Eğlence sürüp içkiler içilirken bir kaza meydana gelir ve erkek striptizcilerden biri ölür. Arkadaş grubu bu olayın üzerine ne yapmaları gerektiğine karar vermek niteliğinde kalır…


7. 18 Regali / 8 Mayıs

18 Regali / 8 Mayıs

Ölümcül bir kansere yakalanan hamile bir kadın, doğmamış kızına her doğum gününde bir tane açması için 18 duygusal hediye bırakır.


6. Rust Valley Restorers / 2. Sezon / 8 Mayıs

Rust Valley Restorers / 2. Sezon / 8 Mayıs

Klasik otomobil koleksiyoncusu Mike Hall, arkadaşı Avery Shoaf ve oğlu Connor Hall, klasik arabaları restore edip kâr elde etme umuduyla ellerinden gelen her şeyi yapıyor.


5. Benim Hikayem / 3 Mayıs

Benim Hikayem / 3 Mayıs

Michelle Obama’nın dünyasına, umutlarına ve diğerleriyle kurduğu bağlara göz atan bu samimi belgeselde, eski first lady’nin ”Benim Hikâyem”turnesine katılın.


4. Craig Ross Jr.’s Monogamy / 8 Mayıs

Craig Ross Jr.'s Monogamy / 8 Mayıs

Ülkenin dört bir yanından dört çift, kırılmış evliliklerini onarmak için Swap Therapy adı verilen yeni bir tedaviye girmek için Los Angeles’a gelirler.


3. Chichipatos / 15 Mayıs

Chichipatos / 15 Mayıs

Bir parti için tutulan bir sihirbaz, gösteri esnasında bir mafya baronunun gözden kaybolmasını sağlar. Ancak daha sonra onu geri getiremeyince başı derde girer.


2. Yanlış Missy / 13 Mayıs

Yanlış Missy / 13 Mayıs

Tim adındaki bir adam daha ilkin fena randevu gerçekleştirdiği bir hanımı şirketinin Hawaii tatiline yanlışlıkla çağırmasından sonrasında başlarına gelenleri mevzu alıyor.


1. Cinayet Süsü / 1 Mayıs

Cinayet Süsü / 1 Mayıs

Cinayet Süsü, esrarlı bir seri katil olayını çözmeye çalışan cinayet büro kadrosunun maceralarını mevzu ediyor. Başkomiser Emin, komiser Salih, komiser Asuman ve komiser yardımcısı Alaattin’den oluşan Cinayet Büro ekibi ilgi çekici bir olay ile karşı karşıyadır. Birbiri ardına işlenen cinayetleri araştıran ekip, hiç bir kanıt ve ipucuna ulaşamaz. Cinayetlerin gittikçe artması, basının ve halkın olayla fazlasıyla igilenmesi, buna karşın ekibin hiçbir ilerleme katedememesi Başkomiser Emin ve arkadaşları üstünde büyük bir baskı oluşturur. Bu sırada Emniyet Genel Müdürü, davanın çözümünde yardımcı olması için “suç uzmanı” Dizdar Koşu’yu Emin’in ekibine atar. Üzerlerindeki baskıdan ötürü iyice ezilen Emin ve ekibi, karşılaştıkları en garip seri cinayet zincirini çözebilmek için her yönteme başvurur. Bu kedi fare oyununda katili mi pes edecektir yoksa polisler mi?

%d blogcu bunu beğendi: