Teknoloji

Pes 2022 Ücretsiz Mi Olacak?

PES 2022 hakkında söylentiler çıkmaya devam ediyor. Son gelen sızıntıya göre PES 2022 ücretsiz olacak. Ancak Ana Lig riskli durumda! Pes 2022 ücretsiz mi olacak? İşte Detaylar…

PES 2022 futbol tutkunları tarafından merakla bekleniyor. Her yıl olduğu gibi bu sene de yapım hakkında birçok söylenti çıkmaya başladı. Ortaya atılan son iddialar ise oyuncuları heyecandan adeta ayağa kaldırdı. İşte o çok şaşırtacak dedikoduların ayrıntıları…

Pes 2022 Ücretsiz Mi Olacak?

PES 2022 oyuncuların karşısına çıkıyor. Konami merkla beklenen futbol oyunu için açık beta test sürecini başlattığını duyurdu.

PES 2022 ücretsiz olarak piyasaya sürülebilir

Sızıntılara göre yeni nesil Pro Evolution Soccer 2022 büyük bir çıkış gerçekleştirecek. Çünkü PES 2022’nin tamamen ücretsiz oynanabileceği söylentileri dönüyor. Konami son birkaç yıldır oyunun MyClub moduna odaklanan alternatif sürümü PES Lite‘ı piyasaya sürüyor. Burada belirtilen durum PES 2022’nin bunun daha ötesine geçeceğinden bahsediyor.

Pes 2022 Ücretsiz Mi Olacak?

Bir VGC podcast‘inde Editör Andy Robinson bu yıl piyasaya çıkacak oyunla gerçekten bir şeylerin değişeceğini ve ücretsiz olarak sunulabileceğini ima etti. Ancak bir kaynak belirtmedi. Yalnızca duyduklarının bu olduğunu söyledi. Ancak bu söylem seri ve genel olarak spor oyunları için sismik bir değişikliği ifade ediyor denildi.

PES daha önce benzeri görülmemiş bir hamle yaparak eFootball PES 2021: Season Update ile geliştirmeye bir yıl ara verdi. Böylece kendini arka planda Unreal Engine oyun motoruna geçişe odakladı.

Pes 2022 Ana Lig ile ilgili soru işaretleri var

Söylentilere göre Free-to-play (oynaması ücretsiz) bir oyun tarzına geçiş Master League (Ana Lig) ve serinin diğer tek oyunculu modlarını sevenler için endişe oluşturuyor. Ne gibi bir tedirginlik olduğu belirtilmedi.

FIFA futbol alanında hüküm sürmeye devam ediyor. Ancak çoğu hayran daha doğru top fiziği ve gerçekçi yapay zeka ile PES‘i üstün görüyor.

Pes 2022 Demo Kullanıma Sunuldu

Pes 2022 Demo sürümü ile teste başladı

Konami tarafından oyunculara sunulan Online Performans Testi yalnızca konsollarda yer aldı. Şirket bunun öncesinde herhangi bir duyuruda bulunmadı. Genel olarak hayranlar oynanış ve top fiziği açısından pek memnun kalmadılar. Ancak oyunun başında bu tip konuların şu anlık önemsenmediği bilgisi yer alıyordu. Yanı sıra bu ayın sonunda net bir açıklama yapılması planlanıyor.

Pes 2022 ücretsiz mi olacak bilinmez ama Konami bu seneye iyi hazırlanıyor. Peki, sizin beklentileriniz neler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

four × four =

%d blogcu bunu beğendi: