Kültür-Sanat

14 Temmuz’da Netflix’te yayınlanacak Resident Evil yeni fragmanıyla heyecanı arttırdı!

Harika giden bir oyun serisinin ardından tamamı harika gitmese de hatırı sayılır bir hayran kitlesi edinen beyaz perde uyarlamasından sonra Resident Evil için sıra küçük ekrana geldi. 14 Temmuz’da Netflix’in ev sahipliği yapacağı dizi uyarlamasından ilk uzun fragman geçtiğimiz gün gerçekleşen Geeked Week etkinliğinde izleyicilerin karşısına çıktı.

Kıyamet sonrası bir hikayeye sahip Resident Evil’ın dizi uyarlamasında kökeni bilinmeyen bir virüsün dünyanın altını üstüne getirmesinden 14 yıl sonrası işlenecek. Tıpkı oyunda olduğu gibi live-action seride de korku öğelerinin sık sık yer alacağını düşündüğümüz Netflix uyarlamasının başında Supernatural senaristlerinden Andrew Dabb duruyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Lance Reddick, Ella Ballinska, Tamara Smart, Siena Agudong, Adeline Rudolph ve Paola Nuñez gibi isimler bulunuyor.

14 Temmuz'da Netflix'te yayınlanacak Resident Evil yeni fragmanıyla heyecanı arttırdı!

Resident Evil’ın Milla Jovovich’li beyaz perde uyarlaması son birkaç filminde pek de bekleneni verememişti. Serinin dizi uyarlaması bize neler sunacak, merak etmiyor değiliz açıkçası. Dizinin 14 Temmuz’da yayına gireceğini tekrar hatırlatıyor, yeni fragmanı aşağı iliştiriyoruz.

Tim Burton imzalı, Netflix yapımı Wednesday Addams dizisinden fragman var!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nine − 7 =

%d blogcu bunu beğendi: