Kültür-Sanat

Robert Pattinson’lı The Batman filminin fragmanı

Geçtiğimiz sene pandemiye takılan ve ertelendikçe ertelenen yapımlar arasına giren The Batman filminin bir fragman nihayet geldi.

Daha önce tanıtım fragmanını izleme şansı bulduğumuz Matt Reeves imzalı The Batman’in yeni fragmanı, bugün gerçekleşen DC FanDome etkinliğinde gösterildi. Robert PattinsonZoë KravitzJeffrey WrightPaul DanoColin FarrellAndy Serkis, John Turturro, Barry Keoghan ve Peter Sarsgaard gibi isimleri bir araya getirecek The Batman’ın üç saate yakın bir süreye sahip olacağı ve Batman’ın dedektif yönünü göreceğimiz noir bir temada olacağı da fragmanla beraber gelen dedikodular arasında.

The Batman ile doğrudan bağlantılı olacak iki ayrı spin-off dizisinin de yolda olduğunu yakın zamanda öğrenmiştik. Bu dizilerden biri filmde Colin Farrell’in canlandıracağı, Batman’in baş düşmanlarından Penguin’e, diğeriyse Gotham Şehri Polis Departmanı’na odaklanacak. Yayın tarihleri şimdilik belirsiz olan iki dizi de HBO Max’te karşımıza çıkacak.

Matt Reeves imzalı The Batman4 Mart 2022 tarihinde vizyona girecek. Filmin fragmanını izleyebilirsiniz.

Yeni Superman Biseksüel!

Batman, Gotham’a Karşı

DC Comics sinema evreninin süper kahramanı olan Batman’ın “The Batman” adını taşıyan solo filminin kadrosunda Batman rolüyle Robert Pattinson; Catwoman rolüyle Zoe Kravitz; The Riddler rolüyle Paul Dano ve Jim Gordon rolüyle Jeffrey Wright, Alfred rolüyle Andy Serkis, The Penguin rolüyle Colin Farrell, Carmine Falcone rolüyle John Turturro gibi isimler yer alıyor. Bu film sayesinde Batman’ın dedektifliği üzerinde durulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

three − three =

%d blogcu bunu beğendi: