Kültür-Sanat

Şahsiyet 2. sezon geliyor! Hemde Disney+’ta!

Ortaya çıktığı kadarıyla çok ses getiren Şahsiyet 2. sezon gelecek ve bu sezon direkt olarak Disney+ platformunda yayınlanacak.

Tv100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre Disney+, Şahsiyet dizisinin yayın haklarını Puhu TV’den aldı ve ikinci sezon için hazırlıklara başladı. İlk sezonda Haluk Bilginer, Cansu Dere, Metin Akdülger, Şebnem Bozoklu ve Hüseyin Avni Danyal’ı bir araya getiren Şahsiyet, çıktığında çok büyük ses getirmişti ve çarpıcı yapısıyla beğenilmişti. Şu an için Şahsiyet 2. sezon için ekstra bir detay bulunmuyor ancak şimdiden büyük bir beklenti oluşmuş durumda. Eğer izlemediyseniz mutlaka izlemenizi tavsiye edebileceğimiz, Haluk Bilginer’e Emmy Ödülü kazandıran diziye direkt olarak buradan ulaşabilirsiniz. Dizinin her şeyi başlatan ilk bölümü için Puhu TV’nin yaptığı açıklama ise şöyle: “Emekli adliye memuru Agâh ile cinayet büronun tek kadın polisi Nevra’nın yolları kesişir. Agâh ve Nevra’nın birbirlerine yaklaşması bir tesadüf mü yoksa büyük bir bulmacanın eksik parçası mı?”

Şahsiyet 2. sezon geliyor! Hemde Disney+'ta!

Şahsiyet 2. sezon Disney’de mi yayınlanacak?

Disney+ servisi en son Türkiye zammı ile gündemde ses getirmişti. Servise Türkiye’de şimdiye kadar aylık 34,99 TL ya da yıllık 349,90 TL ödenerek abone olunabiliyordu. 2023 başlamadan maalesef bu ücretlere zam geldi. Bu zam sonrasında aylık abonelik 64,99 TL, yıllık abonelik ise tam 649,90 TL oldu. Firmanın güncellenen fiyat sayfasında artık tam olarak şu açıklamalar yer alıyor:

“Aylık ödeme planıyla üyelik: Aylık 64,99 TL karşılığında Disney, Pixar, Marvel, Star Wars ve National Geographic’ten binlerce yapımı izleyin

-Yıllık ödeme planıyla üyelik: Yıllık 649,90 TL karşılığında Disney+’a tüm yıl boyunca erişin

Not: Yukarıdaki fiyatlar yalnızca 8 Aralık 2022 tarihinden itibaren üye olacak kullanıcılar için geçerlidir. Bu tarihten önce kaydolan üyeler mevcut planlarını iptal etmedikleri veya mevcut planlarında değişiklik yapmadıkları sürece faturalarında herhangi bir değişiklikle karşılaşmayacaktır.”

BluTV, metaverse evreni Decentraland’de Behzat Ç. müzesi oluşturdu!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

seven + sixteen =

%d blogcu bunu beğendi: