Teknoloji

The Last of Us Part I Remake’ten heyecanladıran görüntüler geldi!

Sony, kısa süre önce merakla beklenen The Last of Us Part I Remake ile ilgili oynanış görüntülerini içeren yeni bir fragman yayınladı.

The Last of Us, oyun sektöründe önemli satış rakamlarına ulaşan serilerden biri konumunda. Naughty Dog tarafından geliştirilen ve Sony tarafından yayınlanan seri 2013’te ilk oyunuyla PlayStation 3 konsoluna çıktı. Zombi temasını oldukça farklı yansıtan ve bu nedenle dikkatleri üzerine çeken yapım, 2014’te PlayStation 4’ün piyasaya sürülmesiyle dönemin en yeni konsoluna uyarlanarak Remastered adıyla yeniden yayınlandı.

2022 itibariyle sektörde öne çıkan serilerden biri olmayı başaran The Last of Us, çok yakında yeni oyunuyla PS5 ve PC için gelecek. Geçen ay konsola 2 Eylül’de çıkacağı ve PC sürümünün ise şimdilik geliştirme aşamasında olduğu duyurulan The Last of Us Part I Remake ile ilgili bekleyenleri heyecanlandıran yeni bir video yayınlandı.

FIFA 23 için kapak fotoğrafı belli oldu! İşte FIFA 23 tanıtım tarihi!

The Last of Us Part I Remake özellik ve oynanış fragmanı yayında

Sony, kısa bir süre önce merakla beklenen The Last of Us Part 1 ile ilgili özellik ve oynanış görüntülerini içeren yeni bir fragman yayınladı. Videoda Naughty Dog bünyesinde çalışan önemli isimlerin yeni oyun hakkında önemli detaylar verdiğini görüyoruz.

The Last of Us Part 1 Remake’te grafiksel iyileştirmelerin yanı sıra yapay zeka konusunda da önemli bir ilerleme söz konusu. Ayrıca oyundaki ara sahnelerde erişilebilirliğin artırılması için sesli açıklamalar yer alacak. Bunun dışında ekstra oyun modları da karşımıza çıkacak. -permadeath ve speed run gibi-

Yeni oyun doğal olarak PS5’in tüm nimetlerinden yararlanacak. Naughty Dog, DualSense’in dokunsal geri bildirim ve uyarlanabilir tetik tuşlarıyla oyunseverlere üst düzey bir The Last of Us deneyimi sunması için yoğun mesai harcamış. Aynı zamanda animasyon sisteminde de önemli iyileştirmeler yapıldığı belirtiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

three + 6 =

%d blogcu bunu beğendi: