HaberlerDünya

Zehirlenerek öldürülen Alexander Litvinenko, Putin hakkında söyledikleri şoke etti!

Polonyum zehirlenmesi sonucunda hayatını kaybeden eski Rus casusunun ölmeden önce Putin hakkında bomba itiraflarda bulunduğu ortaya çıktı! Ukrayna’yı işgal eden ve başkent Kiev’i ele geçirmek için her yolu deneyen Rus lider Putin, binlerce kişinin ölümüne neden oldu. Rus casus Alexander Litvinenko’nun anlattıkları ise herkesi şok etti. 

2006 yılında zehirlenerek öldürülen Litvinenko, ‘Putin’i öğrencilik zamanlarından tanıyan bazı insanlar onun normal olmadığını söylerdi. Hakkındaki iddialar nedeniyle göreve başlarken dış istihbarata kabul edilmedi. KGB Leningrad’ta göreve başladı.’ dedi.Rusya casusu Litvinenko, ölmeden önce yaptığı itiraflarında Vladimir Putin hakkında çok konuşulacak bir iddiada bulundu.

Yakınındaki kişilerin organize ettiği gecelerde…

Yakınındaki kişilerin organize ettiği gecelerde...

Putin’in reşit olmayan kızlarla birlikte olduğunu iddia eden Litvinenko, Putin’in yakınlarındaki bazı kişilerin bu geceleri organize ettiğini söyledi. İddiaya göre bu gecelerde Putin, genç insanlarla birlikte oluyordu.Bu durum açığa çıkınca birçok operasyon yapıldı ve iddiaların sahibi ile organizatörler tutuklandı.

Rusya, dost olmayan ülkeler listesini hazırladı! Listede Türkiye var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

one × two =

%d blogcu bunu beğendi: